PRIVĀTUMA POLITIKA

Šī ir PROTECT A/S (“PROTECT”, “mēs”, “mums” vai “mūsu”) un ar to saistīto lietotņu privātuma politika.

1. Kas mēs esam un ko mēs darām
PROTECT A/S ir starptautisks uzņēmums, kas ražo produktus, kas spēj aizsargāt cilvēkus un īpašumus pret ielaušanos un laupīšanu.

PROTECT ir datu kontrolieris, kas atbild par Jūsu personisko informāciju, kas tiek apstrādāta mūsu vietnē (“Vietne”) un caur mūsu pakalpojumiem.
2. Kā sazināties ar mums
Ja Jums ir kādi jautājumi par šo Privātuma politiku vai vēlaties izmantot savas tiesības, kas noteiktas šajā Privātuma politikā, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu:

PROTECT A/S
Hasselager Centervej 5
8260 Viby J

Tālrunia: +45 86 72 18 81

E-pasts: info@protectglobal.com
3. Kāda veida personas datus mēs vācam par Jums?
Personas dati ir jebkura informācija, kas var būt saistīta ar Jums. Kad Jūs izmantojat mūsu vietni, pakalpojumu sistēmas vai lietotni, šāda informācija tiek apkopota. Tas notiek, piemēram, piekļūstot mūsu vietnes saturam vai reģistrējoties mūsu biļetenam.

Personiskos datus, kurus mēs apkopojam un apstrādājam, var klasificēt šādi:
 • Jūsu personīgā informācija, piemēram, Jūsu vārds, e-pasta adrese, fiziskā adrese (ja norādīta), tālruņa numurs (ja norādīts), IP adrese, un, dažos gadījumos, ģeogrāfiskā atrašanās vieta un valoda.
 • Informācija par pirkumu, piemēram, - Jūsu personas dati, kā norādīts iepriekš, uzņēmuma nosaukums (ja norādīts), piegādes informācija, piemēram, piegādes adrese, ja tā atšķiras no fiziskās adreses, informācija par Jūsu pasūtījumu, piemēram, produkta nosaukums, daudzums, uzglabāšanas vienības numurs un produkta sērijas numurs, daudzums, pirkšanas datums un informācija par izplatītāju, informācija par maksājumu un rekomendāciju (ja piemērojams).
 • Klientu atbalsta un tehniskās palīdzības pieprasījumi, kas satur Jūsu personisko informāciju, kā norādīts iepriekš, produkta sērijas numuru, informāciju par produkta garantiju, pirkuma vietu un citu būtisku informāciju, kuru PROTECT A/S var lūgt, lai izpildītu Jūsu pieprasījumu.
 • Jūsu uzvedības informācija, kas savākta, izmantojot sīkfailus un līdzīgas tehnoloģijas, piemēram, pikseļus, tagus un citus identifikatorus, lai atcerētos Jūsu vēlmes, saprastu, kā tiek izmantotas mūsu vietnes un lietotne(-es), un lai pielāgotu mūsu mārketinga piedāvājumus
Turklāt, apstrādājot Jūsu personas datus, mēs ievērojam šādus principus:
 • Mēs vāksim personas datus tikai noteiktiem un likumīgiem mērķiem.
 • Mēs neapkoposim citus personas datus, izņemot tos, kas nepieciešami mūsu mērķu sasniegšanai.
 • Mēs neizmantojam personas datus citiem mērķiem, izņemot tos, kuriem šie dati tika savākti.
 • Mēs nenodosim personas datus trešajām pusēm, izņemot ar iepriekšēju piekrišanu.
 • Mēs darīsim visu iespējamo, lai nodrošinātu informācijas aktualitāti, mudinot Jūs periodiski pārbaudīt/apstiprināt savus personas datus.
 • Mēs veicam atbilstošus tehniskos un organizatoriskos pasākumus, lai aizsargātu Jūsu personas datus no nejaušas vai nelikumīgas iznīcināšanas vai nejaušas nozaudēšanas, izmaiņām, neatļautas izpaušanas vai piekļuves, kā arī no visiem citiem nelikumīgiem apstrādes veidiem.
 • Izņemot šeit noteiktos gadījumus, mēs neuzglabājam personas datus ilgāk, nekā nepieciešams, lai sasniegtu mērķi, kuram dati tika savākti vai kuram tie tika turpmāk apstrādāti, vai saskaņā ar likuma prasībām.
4. Kā mēs izmantojam Jūsu personas datus

Mēs varam izmantot Jūsu informāciju šādiem mērķiem:

Pakalpojumu sniegšana

Mēs apkopojam un uzglabājam personisko informāciju, kuru Jūs mums brīvprātīgi sniedzat, kad izmantojat mūsu vietni un/vai mūsu pakalpojumus, lai mēs varētu sniegt šos pakalpojumus. Lūdzu, ņemiet vērā arī to, ka, sniedzot pakalpojumus, tiek piemēroti arī mūsu komercnoteikumi.

Uzņēmējdarbības administrēšana un likumdošanas ievērošana

Mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju šādiem uzņēmējdarbības administrēšanas un likumības ievērošanas mērķiem:

– mūsu juridisko saistību ievērošana (ieskaitot tādas pārbaudes procedūras, ka Pazīsti Savu Klientu (angl.: Know Your Client) vai Cīņa pret Nelikumīgi Iegūtu Līdzekļu Legalizēšanu (angl.: Anti-Money Laundering) vai Pretkorupcija (angl.: Anti-Bribery), konfliktu vai līdzīgas saistības, t.sk. bez ierobežojumiem, normatīvās apdrošināšanas uzturēšanu);
– mūsu likumīgo tiesību ievērošanas nodrošināšana;
– trešo personu tiesību aizsardzība; kā arī
– saistībā ar biznesa darījumiem, piemēram, apvienošanos, pārstrukturēšanu vai pārdošanu.

Mārketinga komunikācijas

Izmantojot Jūsu personisko informāciju, mēs veicam šādas mārketinga aktivitātes:

 • Pasta mārketings
 • E-pasta mārketings

Mēs izmantojam informāciju, ko mēs novērojam par Jums, mijiedarbojoties ar mūsu vietni, mūsu e-pastiem un/vai ar mūsu pakalpojumu sistēmām (skatīt zemāk sadaļā “Klientu izpratne un analīze”), lai iegūtu sīkāku informāciju par savākto informāciju un par to kā tā tiek apkopota), lai nosūtītu Jums mārketinga ziņojumus.

Klientu izpratne un analīze

Mēs analizējam Jūsu kontaktinformāciju ar citu personisko informāciju, ko novērojam attiecībā uz Jūsu mijiedarbību ar mūsu vietni, mūsu e-pastiem un/vai ar mūsu pakalpojumu sistēmām, piemēram, pakalpojumiem, kurus esat apskatījuši.
Ja esat devis savu piekrišanu (kad to pieprasa likums), mēs izmantojam sīkfailus, žurnālfailus un citas tehnoloģijas, lai savāktu personisko informāciju no datora aparatūras un programmatūras, kuru izmantojat, lai piekļūtu vietnei, vai no sava mobilā tālruņa. Tas ietver:

 • IP adrese vietnes trafika un apjoma uzraudzībai;
 • sesijas ID, lai izsekotu lietošanas statistiku mūsu vietnē;
 • informāciju par Jūsu personīgajām vai profesionālajām interesēm, demogrāfiju, pieredzi ar mūsu produktiem un kontaktpreferences.

Mūsu tīmekļa lapās ir “sīkdatnes” (angl.: “cookies”), “tīmekļa bākas” (angl.: “web beacons”)  vai “pikseļu tagi” (angl.: “pixel tags”) (“Tagi”). Tagi ļauj mums izsekot Jums nosūtīta e-pasta ziņojumus, saskaitīt lietotājus, kuri ir apmeklējuši tīmekļa lapu vai atvēruši e-pastu, un apkopot cita veida apkopotu informāciju. Tiklīdz Jūs noklikšķināt uz e-pasta, kurā ir tags, Jūsu kontaktinformācijā var vēlāk atsaukties uz avota e-pasta adresi un atbilstošo tagu.

Dažos mūsu e-pastos mēs izmantojam “vidējo klikšķu URL”, kas saistīts ar konkrētu vietni, kuru mēs administrējam, vai citu vietni, kura ir administrēta mūsu vārdā.

Izmantojot šo informāciju, mēs varam izmērīt sava satura efektivitāti un to, kā apmeklētāji izmanto mūsu vietni un mūsu pakalpojumus. Tas ļauj mums uzzināt, kuras mūsu vietnes lapas ir vispievilcīgākās mūsu apmeklētājiem, kuras vietnes daļas ir visinteresantākās un kādus piedāvājumus mūsu reģistrētie lietotāji vēlas redzēt.

Šo informāciju mēs izmantojam arī mārketinga mērķiem (skat. sadaļu “Mārketinga komunikācijas” iepriekš).

Vai Jūsu dati tiks koplietoti ar kādu citu?

Mēs varam apstrādāt vai koplietot datus, pamatojoties uz šādiem juridiskiem pamatiem:

 • Piekrišana: mēs varam apstrādāt Jūsu datus, ja esat mums devis īpašu piekrišanu izmantot Jūsu personisko informāciju noteiktam mērķim
 • Likumīga interese: mēs varam apstrādāt Jūsu datus, kad tas ir pamatoti nepieciešams, lai sasniegtu mūsu likumīgās biznesa intereses.
 • Līguma izpilde: Ja mēs esam ar Jums noslēguši līgumu, mēs varam apstrādāt Jūsu personisko informāciju, lai izpildītu mūsu līguma nosacījumus
 • Juridiskas saistības: mēs varam atklāt Jūsu personisko informāciju, ja to prasa likums; lai izpildītu piemērojamos likumus un valdības pieprasījumus pēc tiesas procesa, tiesas rīkojuma vai tiesas procesa, piemēram, atbildot uz tiesas rīkojumu vai tiesas pavēsti (ieskaitot atbildi valsts iestādēm, lai izpildītu valsts drošības vai tiesībaizsardzības prasības)
 • Īpaši svarīgas intereses: mēs varam atklāt Jūsu informāciju gadījumos, kad mēs uzskatām par nepieciešamu izmeklēt, novērst vai rīkoties saistībā ar iespējamiem mūsu politikas pārkāpumiem, iespējamo krāpšanu, situācijām, kas saistītas ar iespējamiem draudiem jebkuras personas drošībai vai likumīgai darbībai, vai kā pierādījumu tiesas prāvā, kurā mēs esam iesaistīti.

Jo īpaši mums var būt nepieciešams apstrādāt Jūsu datus vai pārsūtīt Jūsu personisko informāciju šādās situācijās

 • Pārdevēji, konsultanti un citi trešo personu pakalpojumu sniedzēji: Mēs varam koplietot Jūsu datus ar trešo personu pārdevējiem, pakalpojumu sniedzējiem, būvuzņēmējiem vai aģentiem, kuri veic pakalpojumus mūsu labā vai mūsu vārdā un kuriem ir nepieciešama piekļuve šādai informācijai, lai veiktu šo darbu. Kā piemērus var minēt: maksājumu apstrādi, datu analīzi, e-pasta piegādi, mitināšanas pakalpojumus, klientu apkalpošanu un mārketinga pasākumus. Mēs varam ļaut atlasītajām trešajām personām mūsu tīmekļa vietnēs izmantot izsekošanas tehnoloģiju, kas tām ļaus vākt datus par Jums, kā Jūs laika gaitā mijiedarbojaties ar mūsu tīmekļa vietnēm. Šo informāciju cita starpā var izmantot, lai analizētu un izsekotu datus, noteiktu noteikta satura popularitāti un labāk izprastu tiešsaistes aktivitātes. Ja vien šajā politikā nav noteikts citādi, mēs nedalāmies, neizīrējam un netirgojam Jūsu personisko informāciju trešām personām viņu reklāmas nolūkos.
 • Uzņēmējdarbības nodošana: Mēs varam dalīties vai nodot Jūsu informāciju saistībā ar jebkādu apvienošanos, uzņēmuma aktīvu pārdošanu, finansēšanu vai visa mūsu biznesa vai tā daļas iegādi citam uzņēmumam, to laikā vai sarunu laikā.

Ar ko Jūsu informācija var tikt koplietota?

Mēs dalāmies un atklājam Jūsu informāciju tikai šādām trešajām pusēm. Mēs esam klasificējuši katru pusi, lai Jūs varētu viegli saprast mūsu datu vākšanas un apstrādes prakses mērķi. Ja mēs esam apstrādājuši Jūsu datus, pamatojoties uz Jūsu piekrišanu, un Jūs vēlaties atsaukt savu piekrišanu, lūdzu, sazinieties ar mums.

 • Reklāma, tiešais mārketings un potenciālo klientu meklēšana
  Facebook, Albacross, LinkedIn
 • Retargeta platformas
  Google Ads remārketings + Facebook remārketings + LinkedIn remārketings
 • Sociālo mediju koplietošana un reklāma
  Facebook reklāma, Instagram reklāma, LinkedIn reklāma, Twitter reklāma, YouTube reklāma
 • Tīmekļa un mobilā analīze
  Google Analytics, Analytify, WebARX, Socialinsider.io
 • Tīmekļa vietņu mitināšana
  Wordpress.org
5. Mūsu juridiskais pamats
Mēs apstrādājam Jūsu personisko informāciju, pamatojoties uz vienu no šiem iemesliem: (1) Jūs esat devis mums piekrišanu Jūsu personas datu apstrādei (GDPR 6. panta 1. punkta a) apakšpunkts), (2), lai veiktu mūsu saistības saskaņā ar jebkuru līgumu, kas mums varētu būt noslēgts ar Jums (GDPR 6. panta 1. punkta b) apakšpunkts), (3) mūsu likumīgajās interesēs vai trešo personu likumīgās interesēs ir izmantot personisko informāciju tādā veidā, lai nodrošinātu ka mēs sniedzam pakalpojumus vislabākajā iespējamajā veidā (GDPR 6. panta 1. punkta f) apakšpunkts) un/vai (4) mūsu juridiskais pienākums ir izmantot Jūsu personisko informāciju, lai izpildītu visus mums uzliktus juridiskus pienākumus (GDPR 6. panta 1. punkta c) apakšpunkts).
6. Trešo personu darbuzņēmēji un citi kontrolieri

Mēs nepārdodam Jūsu personas datus un nenododam šos datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kas norādīti šajā privātuma politikā. Mēs varam atklāt Jūsu personas datus trešajām personām tiktāl to pieprasa likums, tiesas rīkojums vai kompetentas valsts iestādes pieņemts lēmums, kā arī likuma izpildes nodrošināšanas nolūkā. Turklāt mēs varam nodot Jūsu personas datus šādām trešajām personām:

 • Trešo personu darbuzņēmēji, kas sniedz pakalpojumus mūsu vārdā, ieskaitot rēķinus, pārdošanu, mārketingu, IT atbalstu, reklamēšanu, analītiku, izpēti, klientu apkalpošanu, produktu atbalstu, pirkuma pasūtījumu piegādi un izpildi, datu glabāšanu, pārbaudi, drošību, krāpšanas novēršanu, maksājumu apstrādi un juridiskos pakalpojumus. Šādiem trešo personu darbuzņēmējiem ir piekļuve šo pakalpojumu sniegšanai, taču viņiem ir aizliegts izmantot Jūsu personas datus citiem mērķiem.
 • Citi trešo personu darbuzņēmēji, ar Jūsu piekrišanu. Atklājot Jūsu personas datus trešajām personām, mēs veicam visus pamatotos pasākumus, lai nodrošinātu, ka šīm trešajām personām ir jāievēro konfidencialitātes pienākums aizsargāt Jūsu personas datus. Informācijas atklāšana notiek saskaņā ar juridiskajām prasībām, ieskaitot datu apstrādes līgumu slēgšanu ar attiecīgajām trešajām personām, lai nodrošinātu, ka personas dati tiek apstrādāti tikai saskaņā ar mūsu norādījumiem, piemērojamiem likumiem un noteikumiem, un mūsu norādītajiem mērķiem, un lai nodrošinātu atbilstošu drošības pasākumu.
7. Jūsu personas datu saglabāšana

Mēs saglabājam Jūsu informāciju ne ilgāk, kā nepieciešams mērķiem, kuriem tā tiek savākta. Laiks, kurā mēs glabājam informāciju, ir atkarīgs no mērķiem, kuriem mēs to apkopojam un izmantojam.

Personas dati, kas saistīti ar Jūsu pirkumu un preces garantijas informāciju, tiek glabāti un apstrādāti piecus (5) gadus no pirkuma datuma, ja vien Jūs neesat ieguvis pagarinātu garantijas periodu vai šie dati tiek likumīgi apstrādāti citiem mērķiem, piemēram, nodrošinot Jūs ar personīgām priekšrocībām vai pielāgotu tiešo mārketingu, pēc Jūsu piekrišanas, vai par mūsu juridisko prasību izpildi, ja šādas informācijas uzturēšana tiek uzskatīta par nepieciešamu.

Personas dati, kas saistīti ar mūsu tiešā mārketinga nodrošināšanu Jums, tiek glabāti un apstrādāti trīs (3) gadus no dienas, kad pēdējoreiz esat aktīvi atvēris mūsu mārketinga komunikāciju vai kā citādi izrādījis interesi par šādu komunikāciju.

Personas dati, kas saistīti ar mūsu lietotņu, pakalpojumu sistēmas un produktu programmatūras atjauninājumu izmantošanu, tiek glabāti un apstrādāti trīs (3) gadus no dienas, kad esat pēdējoreiz aktivizējies.

Pēc iepriekšminēto termiņu beigām attiecīgā personiskā informācija tiks izdzēsta, ja vien šādus datus likumīgi nevar glabāt un apstrādāt citiem apstrādes mērķiem, kuriem mums ir tiesisks pamats.

8. Kādas ir Jūsu tiesības attiecībā uz Jūsu personas datiem

Jums ir šādas tiesības attiecībā uz personisko informāciju, kuru mēs glabājam par Jums; Jūsu piekļuves tiesības, Jūsu tiesības uz labošanu, Jūsu tiesības uz dzēšanu, Jūsu tiesības ierobežot apstrādi, Jūsu tiesības uz datu pārnesamību, tiesības iebilst, tiesības atsaukt piekrišanu.

Ja Jūs vēlaties izmantot savas tiesības, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@protectglobal.com.

Turklāt, ja Jums ir šaubas par kādu no mūsu privātuma politikas aspektiem, ieskaitot Jūsu personiskās informācijas apstrādes veidu, Jūs varat paziņot par to attiecīgajai uzraudzības iestādei. Jūs varat sazināties ar Dānijas Datu aizsardzības iestādi, izmantojot adresi:

Datatilsynet

Borgergade 28, 5.

1300 København K

E-pasts: dt@datatilsynet.dk

9. Izmaiņas šajā Privātuma politikā
Mēs paturam tiesības veikt izmaiņas vai atjaunināt šo Privātuma politiku. Lai nodrošinātu, ka Jūs vienmēr zināt, kā mēs izmantojam Jūsu personīgo informāciju, mēs laiku pa laikam atjaunināsim šo Privātuma politiku, lai atspoguļotu visas izmaiņas Jūsu personiskās informācijas izmantošanā. Mēs varam arī veikt nepieciešamās izmaiņas, lai ievērotu izmaiņas piemērojamajos likumos vai normatīvajās prasībās. Ja tas ir praktiski iespējams, mēs informēsim Jūs pa e-pastu par visām būtiskām izmaiņām. Tomēr mēs iesakām periodiski pārskatīt šo Privātuma politiku, lai saņemtu visjaunāko informāciju par to, kā mēs izmantojam Jūsu personisko informāciju.

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai nodrošinātu, ka mēs sniedzam Jums vislabāko pieredzi mūsu mājas lapā.

Privacy Settings saved!
Privacy Settings

When you visit any web site, it may store or retrieve information on your browser, mostly in the form of cookies. Control your personal Cookie Services here.

These cookies are necessary for the website to function and cannot be switched off in our systems.

In order to use this website we use the following technically required cookies.
 • wordpress_test_cookie
 • wordpress_logged_in_
 • wordpress_sec

We use Vimeo to track our video performance.
 • vuid

Decline all Services
Accept all Services