Pasūtiet demonstrāciju

Mēs piedāvājam bezmaksas demonstrāciju Jūsu teplā

PROTECT drošības migla apturēs zagļus dažu sekunžu laikā

Neatkarīgi no tā, vai esat privātpersona vai uzņēmuma īpašnieks, Jūs noteikti vēlaties aizsargāt savas vērtslietas no zādzības.

Ja vien, protams, Jūs dzīvojat cietoksnī, Jūs nevarat noteikti liegt noziedzniekiem mēģināt iekļūt Jūsu mājās/ēkā. Tomēr ar PROTECT Fog Cannon® Jūs varat novērst savu vērtslietu zādzību vai bojājumus.

 

Kā?

Parasti zagļiem ir nepieciešamas tikai 3 minūtes lai iekļūtu Jūsu telpā. Bet ar Fog Cannon™ miglas ģeneratoru no PROTECT™, noziedzinieki sastapsies ar biezu, baltu miglas mākoni, kas neļaus viņiem redzēt un pārvietoties telpā – un tādējādi – nozagt vai sabojāt Jūsu īpašumu un interjeru.

Mākslīgā migla paliek telpā pietiekami ilgi, lai policija vai apsardze varētu ierasties. Drošības migla, protams, ir pilnīgi nekaitīga cilvēkiem, dzīvniekiem, elektronikai un interjeram.

 

Pasūtiet bezmaksas demonstrāciju

Pasūtiet bezmaksas demonstrāciju un pārliecinieties savām acīm kā PROTECT™ drošības migla var nodrošināt Jūsu vērtslietas. Neatkarīgi no tā, vai Jums jau ir uzstādītā signalizācijas sistēma vai Jūs joprojām to meklējiet – PROTECT Fog Cannon® ģeneratoru var visbiežāk uzstādīt arī bez tās.

Aizpildiet veidlapu labajā pusē un ļaujiet mums parādīt Jums, kā Fog Cannon™ ģenerators var nodrošināt Jūs un Jūsu vērtslietas.