400 veikali Zviedrijā

400 veikali Zviedrijā

Zviedrija ir viens no mūsu attīstītajiem tirgiem un valsts, kurā mēs esam guvuši lielus panākumus. Reitan Convenience Sweden AB šobrīd uzstāda PROTECT Fog Cannon® miglas ģeneratorus lielākajā daļā savu aptuveni simts 7-Eleven un 300 Pressbyrån veikalos visā Zviedrijā.

“Miglai ir preventīva iedarbība. Noziedzinieki zina, cik efektīvs tā ir. Mēs uzstādām arī zīmes ar vārdiem “Aizsargāts ar drošības miglu” uz logiem un durvīm, tāpēc laupītāji pat nemēģina iekļūt. Tādā veidā mēs izvairāmies no izsistiem logiem un durvīm un ietaupām naudu, ” saka Lars Eklund no Reitan Convenience Sweden AB. Viņš arī atzīmē, ka veikalos ar miglas aizsardzību tiek uzstādītas tikai tās durvis un logi, kas tiek iegādāti no ilgtermiņa piegādātājiem. Nomainiet ir tos ātrāk un lētāk, ja apņēmīgs laupītājs mēģina iekļūt.

“Drošīabs miglu mēs izvēlējāmies ciešā sadarbībā ar mūsu apdrošināšanas kompāniju. Mēs izvēlējāmies PROTECT™, jo to produkti ir ērti lietojami, ar zemām uzturēšanas izmaksām un ir viegli integrējami ar mūsu veikalos jau uzstādītajām trauksmes sistēmām, ”atzīmē Lars Eklund.

Atstājiet savu komentāru

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.